| Verenigbaarheid | Compatibel systeem met de Meeste Apparaten |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 300°C |
| Verwarmingsmethode | Elektriciteit verwarmt. |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Toepassingen | Neck Pad kussens/verwarmde stoel kussen/schoonheidsinstrumenten/gua Sha/oogbeschermer/lithiumbatteri |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijke verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Wasbaar | - Jawel. |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Veiligheidseigenschap | Beveiliging tegen oververhitting |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (l*w*h) | Douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |