| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (l*w*h) | Douanegrootte |
| Type | Flexibele Filmverwarmer |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Isolatie | Hoog |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Temperatuursensor | Thermokoppel of OTO |
| Materiaal | Polyimide |
| Resistentie Tolerantie | +/- 5% |
| Dielectrische sterkte | 220 V wisselstroom voor 1 minuut |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Temperatuursensor | Thermokoppel of OTO |
| Materiaal | Polyimide |
| Resistentie Tolerantie | +/- 5% |
| Dielectrische sterkte | 220 V wisselstroom voor 1 minuut |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| garantie | 1 jaar |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |