| type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Verenigbaarheid | Compatibel systeem met de Meeste Apparaten |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 300°C |
| Verwarmingsmethode | Elektriciteit verwarmt. |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Toepassingen | Neck Pad kussens/verwarmde stoel kussen/schoonheidsinstrumenten/gua Sha/oogbeschermer/lithiumbatteri |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Toepassingen | Neck Pad kussens/verwarmde stoel kussen/schoonheidsinstrumenten/gua Sha/oogbeschermer/lithiumbatteri |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |