| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500V |
| Werktemperatuurbereik | -40℃ ~ 260℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| garantie | 3 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (l*w*h) | Douanegrootte |
| Grootte | Aangepaste steun |
|---|---|
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |