| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Macht | 1W~1200W |
| Garantie | 3 jaar |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| Krachtbron | Elektrisch |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijke verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
|---|---|
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Afmeting (L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Garantie | 3 jaar |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Eigenschappen | Doorzichtig materiaal |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Werktemperatuurbereik | -40°C tot +260°C |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kleur | Geel/Zwarte |