| Grootte | Aangepaste steun |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| type | Flexibele Verwarmer |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
|---|---|
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Garantie | 3 jaar |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Voltage | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Grootte | Aangepast |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijke verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Stroombron | Elektrisch |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Productnaam | Polyimide Heater Element |
| Stroombron | Elektrisch |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Materiaal | Polyimidefilm |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Stroombron | Elektrisch |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |