| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Type | Flexibele Filmverwarmer |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Grootte | Aangepast |
| Power | 1W~1200W |
|---|---|
| Heating Element | PI Heating Film |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Material | Copper |
| Core Components | Other |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Toepassingen | Neck Pad kussens/verwarmde stoel kussen/schoonheidsinstrumenten/gua Sha/oogbeschermer/lithiumbatteri |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijke verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Grootte | Aangepaste steun |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| type | Flexibele Verwarmer |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |