| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Krachtbron | Elektrisch |
| voltage | 1.5~500VAC |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Condition | New |
|---|---|
| Core Components | Other |
| Power | 1W~1200W |
| Material | Copper |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Grootte | Aangepast |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Heating Method | Heated Object |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Core Components | Other |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
|---|---|
| Macht | 1W~1200W |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Grootte | Aangepast |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| naam | Flexibel het Verwarmen Stootkussen |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| naam | Flexibel het Verwarmen Stootkussen |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Belangrijkste verkooppunten | Even verwarming, goede manoeuvreerbaarheid, nauwkeurige temperatuurcontrole. |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |