| naam | Flexibel het Verwarmen Stootkussen |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| garantie | 2 jaar |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Wasbaar | - Jawel. |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Style | Cloth Heater Pad |
|---|---|
| Charger Type | USB Charging |
| Application | Floor Heating |
| Heating Method | Heated Object |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Weight | 0.01 KG |
|---|---|
| Working Temperature Range | -40 - 260 ℃ |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Season | Winter |
| Size | Customized |
|---|---|
| Application | Floor Heating |
| Style | Cloth Heater Pad |
| Charger Type | USB Charging |
| Compatibility | Compatible With Most Devices |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Dikte | 0.1 mm~0.3 mm |
|---|---|
| Stijl | Kledingstukverwarmingspad |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd voorwerp |
| grootte | Op maat |
| Werktemperatuurbereik | -40 - 260 °C |