| Size | Customized |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Certifications | UL, CE, RoHS |
| Heating Element | Copper |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Garantie | 3 jaar |
| Macht | 1W~1200W |
| Afmeting ((L*W*H) | Aangepaste grootte |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| Stroombron | Elektrisch |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Krachtbron | Elektrisch |
| Garantie | 3 jaar |
| Grootte | Aangepast |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Werktemperatuurbereik | -40°C tot +260°C |
| MOQ | 1 stuk |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 1.5 tot en met 500 VAC |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Afmeting ((L*W*H) | Aangepaste grootte |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| MOQ | 1 stuk |
| Grootte | Aangepaste steun |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Spanning | 1.5 tot en met 500 VAC |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Afmeting ((L*W*H) | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Polyimidefilm |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Materiaal | koper |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |