| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Eigenschappen | Doorzichtig materiaal |
| Afmeting (L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| type | Flexibele Verwarmer |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Naam | Flexibel het Verwarmen Stootkussen |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Garantie | 3 jaar |
| Eigenschappen | Doorzichtig materiaal |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Materiaal | koper |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Garantie | 3 jaar |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Spanning | 1.5 tot en met 500 VAC |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg |
| Werktemperatuurbereik | -40°C tot +260°C |
| Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | Polyimide Heater Element |
| Afmeting ((L*W*H) | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Productnaam | Polyimide Heater Element |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Type | Flexibele Verwarmer |