| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Garantie | 3 jaar |
| Eigenschappen | Doorzichtig materiaal |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Material | Copper |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm~1mm |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| garantie | 3 jaar |
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
|---|---|
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Macht | 1W~1200W |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |