| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
|---|---|
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Garantie | 3 jaar |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg, Lichtgewicht |
| Warranty | 1 Year |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Application | Industrial,Energy & Mining, Manufacturing Plant, Other |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Veiligheidseigenschap | Beveiliging tegen oververhitting |
| garantie | 2 jaar |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Voltage | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Macht | 1W~1200W |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Afmeting (L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Garantie | 3 jaar |
| Verwarmingselement | PI-verwarmingsfilm |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Toepasselijke sectoren | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verslag van de test van de machine | verstrekt |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Voltage | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Grootte | Aangepast |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| garantie | 3 jaar |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| naam | Flexibel het Verwarmen Stootkussen |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |