| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Macht | Hoog |
| Temperatuur | Hoog |
| OEM/ODM | beschikbaar |
| Heating Element | PI Heating Film |
|---|---|
| Advantage | High Speed Heating |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm~1mm |
| Heating Method | Heated Object |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Materiaal | koper |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Belangrijkste verkooppunten | Even verwarming, goede manoeuvreerbaarheid, nauwkeurige temperatuurcontrole. |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |