| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (l*w*h) | Douanegrootte |
| Materiaal | koper |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Type | Flexibele Filmverwarmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | Douanegrootte |
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte | 0.2mm |
| Temperatuur | Hoog |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Application | Industrial,Energy & Mining, Manufacturing Plant, Other |
| Color | Yellow/Black |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Macht | 1W~1200W |
| Grootte | Aangepast |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Isolatie | Hoog |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg, Lichtgewicht |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Garantie | 3 jaar |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |