| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg, Lichtgewicht |
| Warranty | 1 Year |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Application | Industrial,Energy & Mining, Manufacturing Plant, Other |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Isolatie | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 0.2mm |
| Het verwarmen Element | Koolstofvezel |
| OEM/ODM | beschikbaar |
| Vorm | Rechthoekig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur | Hoog |
| Isolatie | Hoog |
| Voltage | 220V |
| Grootte | Aangepast |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Grootte | Aangepast |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| garantie | 1 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Grootte | Aangepaste steun |
| garantie | 2 jaar |
| Toepassingen | Neck Pad kussens/verwarmde stoel kussen/schoonheidsinstrumenten/gua Sha/oogbeschermer/lithiumbatteri |
| Grootte | Aangepaste steun |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |