| Dikke | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Garantie | 3 jaar |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Garantie | 3 jaar |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Grootte | Aangepaste steun |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Stroombron | Elektrisch |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
| type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Krachtbron | Elektrisch |
| voltage | 1.5~500VAC |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
|---|---|
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
|---|---|
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Gewicht | 0,01 kg |