| Heating Element | PI Heating Film |
|---|---|
| Advantage | High Speed Heating |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm~1mm |
| Heating Method | Heated Object |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1,5~24V |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijke verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijke verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Heating Element | Copper |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Temperature Sensor | Thermocouple Or RTD |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Material | Polyimide |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Lead Wire | As Requested |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Heating Element | Copper |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
| Size | Customized |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Garantie | 3 jaar |
| Macht | 1W~1200W |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Grootte | Aangepast |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |