| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kracht | 1W~1200W |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Toepasselijke sectoren | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Krachtbron | Elektrisch |
| Garantie | 3 jaar |
| Grootte | Aangepast |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Grootte | Aangepast |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| Voltage | 1,5~220VAC |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Materiaal | koper |