| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Type | Flexibele Filmverwarmer |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Veiligheidseigenschap | Beveiliging tegen oververhitting |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | verstrekt |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke sectoren | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Gewicht | 0,01 kg |
| garantie | 2 jaar |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (l*w*h) | Douanegrootte |