| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Verwarmingselement | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Grootte | Op maat |
| Dikte | 0.1mm0.5mm |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| garantie | 2 jaar |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Heating Element | Copper |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |