| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
|---|---|
| Veiligheidseigenschap | Beveiliging tegen oververhitting |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 ~ 260 °C |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (l*w*h) | Douanegrootte |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |