| Spanning | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| garantie | 3 jaar |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Garantie | 3 jaar |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Macht | 1W~1200W |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Toepasselijke sectoren | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verslag van de test van de machine | verstrekt |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Macht | 1W~1200W |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Krachtbron | Elektrisch |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Afmeting (L*W*H) | maat/vorm op maat |
|---|---|
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Power | 1W~1200W |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Machinery Test Report | Provided |
| Advantage | High Speed Heating |
| Material | Copper |