| Dikte | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Isolatie | Hoog |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 ~ 260 °C |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Macht | Hoog |
| Garantie | 1 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
| Toepassing | Industrieel |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Toepassing | Industrieel, Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Voltage | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Macht | 1W~1200W |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Condition | New |
|---|---|
| Dielectric Strength | 220V AC For 1 Minute |
| Warranty | 3 Years |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Heating Element | Copper |
| Heating Element | Copper |
|---|---|
| Material | Polyimide |
| Warranty | 3 Years |
| Type | Flexible Heater |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
| Heating Method | Heated Object |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Size | Support Customized |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |