| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste steun |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Veiligheidseigenschap | Beveiliging tegen oververhitting |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | verstrekt |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Toepasselijke sectoren | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Temperatuursensor | Thermokoppel of OTO |
| Materiaal | Polyimide |
| Resistentie Tolerantie | +/- 5% |
| Dielectrische sterkte | 220 V wisselstroom voor 1 minuut |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Temperatuursensor | Thermokoppel of OTO |
| Materiaal | Polyimide |
| Resistentie Tolerantie | +/- 5% |
| Dielectrische sterkte | 220 V wisselstroom voor 1 minuut |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Grootte | Aangepast |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Spanning | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| garantie | 3 jaar |
| type | Flexibele Verwarmer |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Material | Copper |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Machinery Test Report | Provided |
| Weight | 0.01 KG |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |