| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
| Materiaal | Koper |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Toepassingen | Neck Pad kussens/verwarmde stoel kussen/schoonheidsinstrumenten/gua Sha/oogbeschermer/lithiumbatteri |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Afmeting ((L*W*H) | Op maat |
|---|---|
| Veiligheidseigenschap | Beveiliging tegen oververhitting |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Grootte | Aangepaste steun |
| Spanning | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Stroombron | Elektrisch |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Stroombron | Elektrisch |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Kracht | 1W~1200W |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Toepasselijke sectoren | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Type | Flexible Heater |
| Temperature Sensor | Thermocouple Or RTD |
| Condition | New |
| Advantage | High Speed Heating |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Weight | 0.01 KG |
| Size | Support Customized |
| Machinery Test Report | Provided |