| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Gewicht | 0,01 kg |
| garantie | 2 jaar |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Heating Element | Copper |
|---|---|
| Size | Customized |
| Type | Flexible Heater |
| Condition | New |
| Certifications | UL, CE, RoHS |
| Dikke | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Temperatuursensor | Thermokoppel of OTO |
| Materiaal | Polyimide |
| Resistentie Tolerantie | +/-5% |
| Dielectrische sterkte | 220 V wisselstroom voor 1 minuut |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 1.5~220V |
| Gewicht | 00,01 kg |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| garantie | 2 jaar |
| Dikte | 0.1mm~1mm, op maat. |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| Kenmerken | Doorzichtig materiaal |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Afmeting ((L*W*H) | maat/vorm op maat |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Verenigbaarheid | Compatibel systeem met de Meeste Apparaten |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Temperatuurbereik | 20-60℃ |
| functie | Het ontwasemen |