| Verslag van de test van de machine | verstrekt |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
| Werktemperatuurbereik | -40 - 260 °C |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
|---|---|
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
|---|---|
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| garantie | 2 jaar |
| Dikte | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Naam product | Pi-filmverwarmer,Pi-verwarmingsfilm,polyimide verwarmingselement,aangepaste polyimideverwarmer,flexi |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Belangrijkste verkooppunten | Even verwarming, goede manoeuvreerbaarheid, nauwkeurige temperatuurcontrole. |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Spanning | 1.5~500VAC, op maat |
| Verwarmingselement | Pi-het Verwarmen Film |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 °C, op maat |
| Kenmerken | Snel verwarmen, de temperatuur vergroten. |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Heating Element | Copper |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Belangrijkste verkooppunten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Verwarmingselement | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Grootte | Op maat |
| Dikte | 0.1mm0.5mm |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, indusrtial andere, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Flexibele Verwarmer |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | douanegrootte |