| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Core Components | Other, Polyimide, Copper |
| Material | Copper |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
|---|---|
| Isolatie | Hoog |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Gewicht | 0,01 kg, Lichtgewicht |
| garantie | 1 jaar |
| Thickness | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| OEM/ODM | Available |
| Insulation | High |
| Core Components | Other, Polyimide, Copper |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Oppervlaktebehandeling | Oxydatie |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| garantie | 1 jaar |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Grootte | Aangepast |
| Voordeel | Hoge snelheid het Verwarmen |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Krachtbron | Elektrisch |
|---|---|
| Het verwarmen Element | Pi-het Verwarmen Film |
| Grootte | Aangepast |
| Materiaal | Koper, Polyimide-Film |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Nauwkeurige temperatuurcontrole |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40 - 260 ℃ |
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Energie & Mijnbouw, Productieinstallatie, andere |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Kleur | Geel/Zwart, Aangepast |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Verwarmingselement | PI-verwarmingsfilm |
|---|---|
| Kerncomponenten | Andere, polyimide, koper |
| Spanning | 1.5~500VAC |
| Verwarmingsmethode | Verwarmd Voorwerp |
| Dikte | 0.1mm~1mm |